TERMIN ODDANIA

GRUDZIEŃ 2024

Wille przy Opalowej
Osielsko, Opalowa
ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY
511 441 003

Wille przy Opalowej

Osielsko, Opalowa

Nowe domy w cichym zaciszu, blisko lasów.

Nowy projekt domów to willa o pow. ponad 150 m2 z wbudowanym dwustanowiskowym garażem oraz dom w zabudowie bliźniaczej.

Zaprojektowany układ willi to ergonomiczna przestrzeń, przystosowana do życia codziennego dla rodziny. Na parterze mieści się salon z aneksem o metrażu ok. 40 m2, a na piętrze mamy 4 sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz wyjściem na balkon. Łącznie w całym domu są 2 łazienki + WC. Liczne przeszklenia będą doświetlać każde pomieszczenie naturalnym światłem. 

Dom w zabudowie bliźniaczej to uroczy budynek składający się z dwóch segmentów o niezależnych wejściach. Każdy z segmentów oferuje przestronną przestrzeń, z czego lewy segment zajmuje 119 m2, a prawy 122 m2. Wnętrza zaprojektowane są z myślą o komforcie i funkcjonalności, oferując odpowiednią ilość przestrzeni zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących sobie przestronne pomieszczenia. Jasne i przemyślane układy pomieszczeń umożliwiają łatwe dostosowanie ich do różnych potrzeb i preferencji mieszkańców. Każdy z segmentów posiada własny uroczy ogród, który zapewnia spokój i prywatność, tworząc idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu czy organizowania rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu. Dodatkowo, wbudowane garaże umożliwiają bezpieczne przechowywanie samochodu oraz dodatkowej przestrzeni na potrzeby mieszkańców.

Lokalizacja w urokliwej dzielnicy Osielska gwarantuje dostęp do licznych atrakcji, sklepów, restauracji oraz terenów rekreacyjnych, co sprawia, że życie w tym bliźniaku staje się jeszcze bardziej komfortowe i wygodne.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zamów kontakt z deweloperem

Rodziny

Rodziny z małymi dziećmi

Szukających spokoju

BIURO SPRZEDAŻY

Mertis Investments
85-737 Bydgoszcz, ul. Łęczycka 35
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl

Galeria wizualizacji Wille przy Opalowej

Lista ofert w inwestycji Wille przy Opalowej

Znajdź ofertę dla siebie w inwestycji Wille przy Opalowej.

SYMBOL
OS/OP/2B 122 m2 5 0/2 REZERWACJA ZAMÓW WYCENĘ
OS/OP/2A 119 m2 5 0/2 REZERWACJA ZAMÓW WYCENĘ
OS/OP/01 157 m2 5 0/2 AKTUALNA ZAMÓW WYCENĘ

Pomogę Ci mądrze wybrać

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 52 554-50-85 biuro@mertis.pl

Zamów kontakt z deweloperem