Twoje wybrane inwestycje

Najszersza i stale aktualizowana lista nowych inwestycji deweloperskich w Bydgoszczy i okolicach - Osielsku, Niemczu, Białych Błotach, Maksymilianowie, Solcu Kujawskim i Łochowie. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze i premierowe inwestycje deweloperskie, które dopiero czekają na pozwolenie na budowę oraz gotowe do zamieszkania oferty mieszkań dostępne od reki. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, niuanse o rynku, opinie o deweloperach i inwestycjach - skontaktuj się z nami i umówi na spotkanie z konsultantem. Poznasz proces zakupu mieszkania, dowiesz się na co zwracać uwagę, co jest istotne przy zakupie mieszkania i domu oraz co ryzykujesz zadając pytanie “po ile metr“

PLN
Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

CO ZYSKUJESZ PRACUJĄC Z MERTIS?

Bezpiecznie

Bezpieczeństwo transakcji to nasz priorytet - dlatego pracujemy tylko ze sprawdzonymi inwestycjami, które nie niosą za sobą ryzyka dla klientów kupujących nowe mieszkania. Jeśli dana inwestycja nie przejdzie naszej weryfikacji, po prostu nie znajdziesz jej w naszej ofercie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpośrednio

Mertis Investments to spółka brokerska prowadząca salon deweloperski i wyłączną, bezpośrednią sprzedaż wielu wybranych projektów deweloperskich na terenie Bydgoszczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezprowizyjnie

Nasza firma świadczy bezpośrednią obsługę sprzedaży. Nasi klienci nie ponoszą żadnych opłat ani prowizji związanych z zakupami nowych nieruchomości w naszym salonie deweloperskim. Dzięki specjalizacji i konsolidacji rynku, nasza obsługa jest znacznie korzystniejsza cenowo niż posiadanie własnego działu sprzedaży dla inwestycji, co pozwala zachować dobre ceny niż konkurencyjne firmy budujące sprzedaż dla każdej inwestycji z osobna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Profesjonalnie

Zespół Mertis Investments to eksperci rynku deweloperskiego, pracujący z bydgoskimi inwestycjami od 2010 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez lata przy pracy z dziesiątkami projektów, owocują doskonałym rozeznaniem w rynku i wparciem klientów przy dokonywaniu wyboru nowego mieszkania lub domu z rynku pierwotnego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poradnik dla klientów

Wszystko co warto wiedzieć o rynku pierwotnym, ofertach deweloperskich oraz o procesie poszukiwania nowego mieszkania lub domu przez klientów. Jeśli szukasz dla siebie oferty deweloperskiej w naszym poradniku znajdziesz szereg przydatnych wskazówek. Nasze artykuły pomogą Ci mądrze i bezpiecznie dokonać zakupu nowego mieszkania.