Bezprowizyjnie

Jesteśmy deweloperskim salonem sprzedaży. U nas kupujesz z pierwszej ręki, bez żadnych umów ani prowizji . W przeciwieństwie do pośredników nieruchomości nie zajmujemy się niczym innym jak tylko rynkiem pierwotnym, a nasze usługi - mimo bardzo wysokiej jakości - są dla Ciebie całkowicie darmowe.

Rynek przyzwyczaił klientów do tego, że pracując z brokerem muszą liczyć się z prowizją. Do dziś spotykamy się z sytuacją, że pośrednicy oczekują od klientów kupujących dodatkowego wynagrodzenia. Ta patologiczna sytuacja mająca od lat miejsce w Polsce, sprawia że wiele osób myśli że korzystanie z usług konsultingowych wiąże się z niską jakością i dodatkowymi opłatami. Mertis Investments jest firmą, która łamie ten schemat. Nasi klienci otrzymują najlepszej jakości obsługę specjalistów z rynku pierwotnego bez jakichkolwiek opłat. Dzięki nam poznasz ofertę rynek pierwotnego i kupisz bezpośrednio od dewelopera - bez umów i prowizji.

Z czego zatem żyjemy ? Deweloperzy aby promować swoje inwestycje i zapewnić swojemu działowi sprzedaży potencjalnych klientów, muszą zainwestować dziesiątki tysięcy złotych w marketing i promocję. Dodatkowo utrzymanie działu sprzedaży na etacie i stworzenie miejsca pracy jest bardzo kosztowne. Nasza obsługa jest dla inwestorów zdecydowanie tańsza i bardziej opłacalna, przez co z nami oszczędzają i mogą zaproponować lepsze ceny. Naszym wynagrodzeniem jest kwota która nie została przepalona na bezsensowne reklamy czy drogie biura w centrum miasta a i tak została uwzględniona w planie budżetowym inwestycji. Nie wierzysz? Porównaj cenniki najbardziej znanych i rozreklamowanych deweloperów z alternatywnymi inwestycjami prowadzonymi przez Mertis. Poczujesz różnicę zarówno w jakości obsługi jak i cenie nieruchomości.