TERMIN ODDANIA

MARZEC 2025

Osiedle Pomarańczowe
Osielsko, Pomarańczowa
ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY
525 545 085

Osiedle Pomarańczowe

Osielsko, Pomarańczowa

Nowe osiedle domów wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej w Osielsku

Osiedle Pomarańczowe to świeże spojrzenie na przestronność, funkcjonalność i estetykę życia. Zlokalizowane w urokliwym otoczeniu lasu, to osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców.

Opracowane z dbałością o detale domy wolnostojące i bliźniacze prezentują się elegancko i nowocześnie, jednocześnie harmonijnie wpisując się w krajobraz okolicznej przyrody. Architektura osiedla wyróżnia się subtelnymi detalami, zachowując jednocześnie funkcjonalność i wygodę życia codziennego.

Każdy z domów oferuje przestronne wnętrza o metrażu powyżej 150 m2, co pozwala na swobodę aranżacyjną i zapewnia odpowiednią przestrzeń dla każdej rodziny. Wnętrza są jasne, przestronne i pełne naturalnego światła, co tworzy atmosferę komfortu i przytulności.

Osiedle Pomarańczowe to także idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą i aktywny tryb życia. Liczne tereny zielone, trasy rowerowe oraz ścieżki spacerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi oraz integracji społecznej.

Położenie osiedla zapewnia dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej, w tym sklepów, szkół, przedszkoli oraz punktów usługowych, co sprawia, że życie na Nowym Osiedlu Pomarańczowym jest nie tylko wygodne, ale i pełne możliwości.

Wszystko to czyni wymarzone miejsce do życia dla rodzin poszukujących harmonii pomiędzy przestrzenią miejską a naturalnym otoczeniem.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zamów kontakt z deweloperem

Poszukujących prestiżu

Rodziny

Rodziny z małymi dziećmi

Seniorów

Szukających spokoju

BIURO SPRZEDAŻY

Mertis Investments
85-737 Bydgoszcz, ul. Łęczycka 35
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl

Galeria wizualizacji Osiedle Pomarańczowe

Lista ofert w inwestycji Osiedle Pomarańczowe

Znajdź ofertę dla siebie w inwestycji Osiedle Pomarańczowe.

SYMBOL
OP/BL/B2 150 m2 5 0/0 AKTUALNA ZAMÓW WYCENĘ
OP/BL/B1 150 m2 5 0/0 AKTUALNA ZAMÓW WYCENĘ
OP/BL/A2 150 m2 5 0/0 AKTUALNA ZAMÓW WYCENĘ
OP/BL/A1 150 m2 5 0/0 AKTUALNA ZAMÓW WYCENĘ
OP/WO/03 154 m2 5 0/0 REZERWACJA ZAMÓW WYCENĘ
OP/WO/02 154 m2 5 0/0 AKTUALNA ZAMÓW WYCENĘ
OP/WO/01 154 m2 5 0/0 REZERWACJA ZAMÓW WYCENĘ

Pomogę Ci mądrze wybrać

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 52 554-50-85 biuro@mertis.pl

Zamów kontakt z deweloperem