O naszej firmie

Mertis Investments - profesjonaliści rynku deweloperskiego

Naszymi klientami są:

osoby poszukujące nowych mieszkań i domów w inwestycjach deweloperskich na terenie Bydgoszczy i okolic
inwestorzy, firmy budowlane i deweloperzy poszukujący na terenie Bydgoszczy profesjonalnego działu handlowego
Klientom poszukującym mieszkań w Bydgoszczy oferujemy tylko nowe mieszkania z bydgoskiego rynku pierwotnego. Dzięki specjalizacji na bydgoskim rynku deweloperskim, jesteśmy w stanie rzetelnie i profesjonalnie obsługiwać klientów poszukujących nowych mieszkań. W przeciwieństwie do tradycyjnych biur nieruchomości czy pośredników, jesteśmy profesjonalistami w branży deweloperskiej. Od wielu lat zajmujemy się tylko nowymi mieszkaniami i są one naszym podstawowym produktem w ofercie.

Naszym klientom pomagamy w znalezieniu odpowiednich mieszkań spełniających ich wymagania.
Wspólnie odwiedzamy inwestycje i place budowy oraz obiektywnie rozmawiamy o zaletach i wadach danych osiedli i ich lokalizacji

Mertis Investments jest brokerem zoptymalizowanym i zaprojektowanym do pracy na rynku deweloperskim, dzięki temu posiadamy najszerszą ofertę nowych mieszkań w Bydgoszczy oraz największą wiedzę o rynku i doświadczenie w branży. Lata szkoleń, praktyki na budowie oraz niezliczone referencje dają naszym klientom pewność, że pracują z najlepszymi profesjonalistami z branży deweloperskiej.

Posiadamy najszerszą ofertę nowych mieszkań w Bydgoszczy, doświadczenie oraz szeroką wiedzę nt. zrealizowanych, obecnie powstających i planowanych bydgoskich inwestycji deweloperskich. Swoim klientom podpowiadamy najlepsze rozwiązania odnośnie zakupu mieszkania deweloperskiego. W nowo budowanych inwestycjach projektujemy i aranżujemy indywidualne mieszkania pod potrzeby wymagających klientów

Dlaczego warto z nami współpracować?

Mertis Investments pełni rolę supermarketu inwestycji gdzie znajdziesz i porównasz w jednym miejscu najlepiej dopasowane do twoich potrzeb oferty nowych mieszkań i domów. Zakup mieszkania to ważna decyzja związana ze sporym wydatkiem, dlatego warto ją konsultować z osobami godnymi zaufania i znającymi się na rzeczy.

CO ZYSKUJESZ PRACUJĄC Z MERTIS?

Bezpiecznie

Bezpieczeństwo transakcji na rynku mieszkaniowym to nasz priorytet - dlatego pracujemy tylko ze sprawdzonymi inwestycjami, które nie niosą za sobą ryzyka dla klientów kupujących nowe domy lub mieszkania. Jeśli dana inwestycja nie przejdzie naszej weryfikacji, po prostu nie znajdziesz jej w naszej ofercie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpośrednio

Nasz salon deweloperski to miejsce gdzie znajdziesz i porównasz najszerszą ofertę mieszkaniową rynku pierwotnego w Bydgoszczy. Prowadzimy wyłączną, bezpośrednią sprzedaż wielu wybranych projektów deweloperskich na terenie Bydgoszczy. Znajdziesz je tylko u nas!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezprowizyjnie

Jesteśmy deweloperskim salonem sprzedaży. U nas kupujesz z pierwszej ręki, bez żadnych umów ani prowizji . W przeciwieństwie do pośredników nieruchomości nie zajmujemy się niczym innym jak tylko rynkiem pierwotnym, a nasze usługi - mimo bardzo wysokiej jakości - są dla Ciebie całkowicie darmowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Profesjonalnie

Mertis Investments to spółka brokerska dedykowana do obsługi inwestycji na rynku pierwotnym w Bydgoszczy. Od dekady zajmujemy się rynkiem mieszkaniowym. Jesteśmy jednym z najlepiej wykształconych i wykwalifikowanych zespołów konsultantów deweloperskich w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy to się opłaca?

Nasze usługi są skierowane do osób, które oczekują profesjonalnej obsługi i doradztwa przy zakupie nowego mieszkania oraz cenią swój czas i pieniądze. Ceny oferowanych przez nas mieszkań są takie sam jakie proponują deweloperzy, zaś dzięki współpracy z nami i zdobytej przez to wiedzy na temat rynku, łatwiej jest dokonywać lepszych wyborów, negocjować warunki i cenę nabywanych lokali.
    
Mertis Investments jest wyłącznym przedstawicielem handlowym wybranych deweloperów i inwestycji deweloperskich na terenie Bydgoszczy co oznacza, że prowadzimy sprzedaż bezpośrednią inwestycji mieszkaniowych, które znajdziesz tylko u nas.

ZOBACZ NOWE OFERTY MIESZKAŃ

Poznaj nasz zespół

Zwarty, stabilny i zdyscyplinowany zespół to gwarancja doskonałej jakości pracy, obsługi klientów i dobrego przepływu informacji. Od zawsze stawiamy na specjalizację i jakość a nie ilość, dlatego jest nas niewielu. Jednocześnie pracując z nami sam możesz wybrać czyj styl pracy najbardziej Ci odpowiada i z kim chcesz przejść swoją drogę zakupową na rynku deweloperskim.
Zakup nowego domu lub mieszkania to wielkie wydarzenie w życiu każdego naszego klienta. Zdajemy sobie sprawę jak ważna to decyzja i jakie konsekwencje niesie ze sobą na lata. Dlatego ciągle inwestujemy zasoby w pracę i rozwój, aby stawać się każdego dnia najwyższej klasy konsultantami deweloperskimi jakich spotkasz na rynku. 
Agata Meszyńska
Asystent działu sprzedaży

Aktualnie w trakcie studiów "Design w Biznesie". Jej zadaniem jest pierwsza linia kontaktu z klientem i udzielanie podstawowych informacji osobom poszukujących odpowiednich ofert w inwestycjach deweloperskich. Zdeterminowana, otwarta na rozwój i pozytywna osoba, która właśnie rozpoczyna swoją karierę w branży nieruchomości. Otwarta na ludzi i nowe wyzwania. Duża wyobraźnia i świeże spojrzenie na świat. Do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem.
       
Pracując z Agatą możesz liczyć na: 

  • przyjazny kontakt i odpowiedzi na swoje pytania
  • pełne zaangażowanie w pomoc i działanie 
  • kreatywne podejście do pracy z klientem
  • przekierowanie twojej sprawy do odpowiednich
    konsultantów którzy pomogą w poszukiwaniach 
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu
Rafał Mazurkiewicz
Ekspert finansowy

Z rynkiem finansowym związany jest od maja 2005 roku. Karierę zawodową zaczął w bankach od podstawowych stanowisk związanych z obsługą klientów indywidualnych. Szybki rozwój i nowe kompetencje pozwoliły mu awansować na Doradcę Firmowego w COF i kolejno na Dyrektora Oddziału. Następnym etapem w karierze była praca w firmie księgowo – finansowej. Branżowe doświadczenie managerskie ułatwiło mi zrozumienie potrzeb klientów i dopasowanie elastycznych i korzystnych rozwiązań.

Obecnie zajmuję się obsługą klientów w zakresie wsparcia księgowo-finansowego oraz kredytami hipotecznymi. W pracy cenię sobie wysoki profesjonalizm, etykę i elastyczność. Szybkość działania i jakość obsługi to moje standardy.

Pomożemy Ci mądrze wybrać

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI