Nowe mieszkania w Bydgoszczy

Szukasz nowego mieszkania w Bydgoszczy? Poniżej znajdziesz aktualną listę ofert mieszkań deweloperskich z rynku pierwotnego w Bydgoszczy i okolicach. Niezależnie czy szukasz mieszkania dla siebie czy mieszkania pod inwestycję, w naszej ofercie znajdziesz zarówno kawalerki, mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe oraz mieszkania dla rodzin. Jeśli chcesz poznać szczegóły ofert, dowiedzieć się jak skutecznie poszukiwać mieszkania, na co zwracać uwagę, jakie walory techniczne są najważniejsze - skontaktuj się z naszym konsultantem wysyłając formularz lub zadzwoń. Jeśli nie możesz znaleźć oferty dla siebie zapytaj o premierowe inwestycje mieszkaniowe w przygotowaniu. Dla klientów poszukujących większych lub nietypowych mieszkań oferujemy indywidualne projekty i aranżacje apartamentów w budynkach na etapie planowania lub wczesnym etapie realizacji budowy.

PLN

DARMOWA
KONSULTACJA

BEZPŁATNIE DORADZIMY W WYBORZE ODPOWIEDNIEJ INWESTYCJI DLA CIEBIE

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ

CO ZYSKUJESZ PRACUJĄC Z MERTIS?

Bezpiecznie

Bezpieczeństwo transakcji to nasz priorytet - dlatego pracujemy tylko ze sprawdzonymi inwestycjami, które nie niosą za sobą ryzyka dla klientów kupujących nowe mieszkania. Jeśli dana inwestycja nie przejdzie naszej weryfikacji, po prostu nie znajdziesz jej w naszej ofercie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpośrednio

Mertis Investments to spółka brokerska prowadząca salon deweloperski i wyłączną, bezpośrednią sprzedaż wielu wybranych projektów deweloperskich na terenie Bydgoszczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezprowizyjnie

Nasza firma świadczy bezpośrednią obsługę sprzedaży. Nasi klienci nie ponoszą żadnych opłat ani prowizji związanych z zakupami nowych nieruchomości w naszym salonie deweloperskim. Dzięki specjalizacji i konsolidacji rynku, nasza obsługa jest znacznie korzystniejsza cenowo niż posiadanie własnego działu sprzedaży dla inwestycji, co pozwala zachować dobre ceny niż konkurencyjne firmy budujące sprzedaż dla każdej inwestycji z osobna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Profesjonalnie

Zespół Mertis Investments to eksperci rynku deweloperskiego, pracujący z bydgoskimi inwestycjami od 2010 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez lata przy pracy z dziesiątkami projektów, owocują doskonałym rozeznaniem w rynku i wparciem klientów przy dokonywaniu wyboru nowego mieszkania lub domu z rynku pierwotnego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poradnik dla klientów

Wszystko co warto wiedzieć o rynku pierwotnym, ofertach deweloperskich oraz o procesie poszukiwania nowego mieszkania lub domu przez klientów. Jeśli szukasz dla siebie oferty deweloperskiej w naszym poradniku znajdziesz szereg przydatnych wskazówek. Nasze artykuły pomogą Ci mądrze i bezpiecznie dokonać zakupu nowego mieszkania.