INWESTYCJA ZAKOŃCZONA/SPRZEDANA
Kowieńska
Bydgoszcz, Kowieńska
ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY
525 545 085

Kowieńska

Bydgoszcz, Kowieńska

Dom wolnostojący na Miedzyniu.

Jeśli szukasz przestrzeni oraz prywatności dla swojej rodziny to mamy jedno rozwiązanie. Nowy dom jednorodzinny z dużą działką , wśród niskiej zabudowy domów wolnostojących. Ten projekt powstał w oparciu o aktualne potrzeby oraz zmieniający się klimat w Polsce i na świecie. Architektura zewnętrzna budynku to połączenie jasnej kolorystyki z elementami drewna. Idealnie wpisze się w otoczenie.

Dajemy możliwość wyboru projektu domu pomiędzy powierzchnią 118 m2 a 129 m2. Ze względu na deficytową dostępność produktu, postanowiliśmy stworzyć dom parterowy z licznymi przeszkleniami, z myślą o dużej ilości naturalnego światła. Również w bryłe budynku zostanie wbudowany garaż jedno lub dwu-stanowiskowy. Wnętrze pozostawiamy do samodzielnej aranżacji. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, które cenią spokój, komfort oraz harmonijne życie w zgodzie z naturą.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zamów kontakt z deweloperem

Rodziny

Rodziny z małymi dziećmi

Seniorów

BIURO SPRZEDAŻY

Mertis Investments
85-737 Bydgoszcz, ul. Łęczycka 35
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl

Galeria wizualizacji Kowieńska

Lista ofert w inwestycji Kowieńska

Znajdź ofertę dla siebie w inwestycji Kowieńska.

SYMBOL
ŁD/KO/01 161 m2 4 0/0 SPRZEDANA  

Pomogę Ci mądrze wybrać

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 52 554-50-85 biuro@mertis.pl

Zamów kontakt z deweloperem