TERMIN ODDANIA

SIERPIEŃ 2021

Willa na skarpie
Bydgoszcz, Nakielska
ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY
511457588

Willa na skarpie

Bydgoszcz, Nakielska

Parterowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z płaskim dachem, utrzymany w modernistycznej stylistyce. Przeszklenia salonu i nowoczesna konstrukcja nadają indywidualnego charakteru. Ogromną zaletą domu jest przestronna piwnica oraz wielostanowiskowy garaż. Doskonała lokalizacja w pobliżu terenów zielonych oraz ze świetnym połączeniem z centrum miasta.

 Willa na skarpie to wyróżniający się dom parterowy z przestronną piwnicą. Dom jest w zabudowie bliźniaczej o powierzchni sięgającej ponad 200 m kw. Funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń.

 Najniższa kondygnacja obejmuje czterostanowiskowy garaż oraz dwa duże pomieszczenia gospodarcze do dowolnej aranżacji. Z piwnicy do części mieszkalnej prowadzą wygodne schody. Parter podzielono na dwie strefy - dzienną i nocną. Ta pierwsza obejmuje duży jasny salon, otwarty na kuchnię i jadalnię. W tej części charakteru dodają duże przeszklenia, dzięki którym wnętrze zyskuje na przestronności i atrakcyjności.  W głębi korytarza znajduje się strefa nocna, składająca się z trzech sypialni oraz przestronnej łazienki.  

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zamów kontakt z deweloperem

Rodziny

Seniorów

BIURO SPRZEDAŻY

Mertis Investments
85-737 Bydgoszcz, ul. Łęczycka 35
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl

Galeria wizualizacji Willa na skarpie

Lista ofert w inwestycji Willa na skarpie

Znajdź ofertę dla siebie w inwestycji Willa na skarpie .

SYMBOL
ŁD/NA/02 221 m2 4 0/0 0 m2 / 0 m2 REZERWACJA  
ŁD/NA/01 221 m2 4 0/0 0 m2 / 0 m2 REZERWACJA  

Pomogę Ci mądrze wybrać

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 52 554-50-85 biuro@mertis.pl

Zamów kontakt z deweloperem