TERMIN ODDANIA

MAJ 2024

Osiedle domów Ciele
Białe Błota, Ułańska
ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY
511 441 003

Osiedle domów Ciele

Białe Błota, Ułańska

Poznaj inwestycję domów bliźniaczych przy ulicy Ułańskiej w Cielu. gm. Białe Błota. To nowoczesne osiedle, które oferuje doskonałe rozwiązania dla osób poszukujących harmonii między nowoczesnością a pięknem otaczającej przyrody. Zajrzyj i odkryj wyjątkowe domy, które łączą funkcjonalność z estetyką.

Nowe domy w Cielu pod Bydgoszczą

Inwestycja jest zlokalizowana w Cielu w gminie Białe Błota, w sąsiedztwie lasu i obwodnicy Bydgoszczy. To dogodne położenie sprawia, że masz łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień oraz cieszysz się spokojem i komfortem życia a jednocześnie szybkim dojazdem do miasta i domu

Priorytetem projektu było stworzenie wysokiej jakości przestrzeni ekonomicznych domów w zabudowie bliźniaczej, uwzględniając walory terenu. Na terenie inwestycji zaplanowana jest budowa 18 budynków o wysokiej estetyce i funkcjonalności Droga wewnętrzna zapewnia łatwy dostęp do budynków, a jednocześnie pozwala zachować maksymalne wielkości działek. Każdy budynek posiadać będzie własny garaż oraz spory ogród.

Każdy budynek zaprojektowany jest tak, aby zapewnić komfortową przestrzeń dla całej rodziny. Indywidualne wejścia prowadzą do garażu wbudowanego w bryłę każdego segmentu, a także miejsca parkingowe na podjeździe. Na parterze znajduje się salon, łazienka, kotłownia oraz garderoba, a na piętrze przestronne pokoje oraz dodatkowa łazienka. Balkon z dwóch pokoi pozwala cieszyć się urokami otaczającej przyrody i zapewnia odrobinę prywatności.

Budynki zostały zaprojektowane w celu uzyskania nowoczesnego wyrazu architektonicznego, który odpowiada obecnym wymogom użytkowym. Elewacje wyróżniają się wyraźnym podziałem na bryły i linie, tworząc spokojną atmosferę i budząc poczucie bezpieczeństwa. Wysoka jakość materiałów budowlanych gwarantuje trwałość i estetykę.

Domy oparte są na tradycyjnym układzie konstrukcyjnym murowanym, wykorzystując bloczki ceramiczne o grubości 24 cm. Stropy i stropodach wykonane są z żelbetu półprefabrykowanego typu Filigran, z ociepleniem styropianem i izolacją papą. Schody żelbetowe oraz stolarka okienna i drzwiowa PCV spełniają najwyższe standardy jakości. Elewacje zostały ocieplone styropianem o grubości 15-20 cm i wykończone tynkiem silikonowym oraz strukturalnym tynkiem dekoracyjnym. Domy są standardowo wyposażone są w instalację fotowoltaiczną o mocy 6kW. Ogrzewanie podłogowe Keller Floor na całej powierzchni domów zasilane pompą ciepła Atlantic Extensa AI Duo R32.

Zapraszamy do odwiedzenia biura sprzedaży aby poznać szczegóły osiedla domów bliźniaczych przy ulicy Ułańskiej w Cielu. Tu znajdziesz harmonię między nowoczesnością a naturą, komfort życia oraz szybki dojazd do miasta. To idealne miejsce dla rodzin, które cenią sobie spokój i odpoczynek po ciężkim dniu pracy przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zamów kontakt z deweloperem

Młodych par

Rodziny

Rodziny z małymi dziećmi

Szukających spokoju

BIURO SPRZEDAŻY

Mertis Investments
85-737 Bydgoszcz, ul. Łęczycka 35
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl

Galeria wizualizacji Osiedle domów Ciele

Lista ofert w inwestycji Osiedle domów Ciele

Znajdź ofertę dla siebie w inwestycji Osiedle domów Ciele.

SYMBOL
ST/CU/04 139 m2 5 0/2 0 m2 / 0 m2 AKTUALNA ZAMÓW WYCENĘ
ST/CU/03 125 m2 5 0/2 0 m2 / 0 m2 AKTUALNA ZAMÓW WYCENĘ
ST/CU/02 139 m2 5 0/2 0 m2 / 0 m2 AKTUALNA ZAMÓW WYCENĘ
ST/CU/01 125 m2 5 0/2 0 m2 / 0 m2 AKTUALNA ZAMÓW WYCENĘ

Pomogę Ci mądrze wybrać

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 52 554-50-85 biuro@mertis.pl

Zamów kontakt z deweloperem