Nowe domy w Bydgoszczy

Szukasz oferty nowego domu od dewelopera w Bydgoszczy lub najbliższych okolicach ? Poniżej znajdziesz propozycje ciekawych osiedli domów od sprawdzonych firm budowlanych. Szczególnej uwadze polecamy nowe domy szeregowe i bliźniacze, które są często wybieraną alternatywą wobec większych mieszkań. W stałej ofercie posiadamy kilka osiedli domów realizowanych w samej Bydgoszczy oraz osiedla domów znajdujących się pod miastem w Osielsku, Maksymilianowie, Niemczu, Białych Błotach , Łochowie i Murowańcu. Jeśli szukasz domu i jesteś otwarty na propozycje to skontaktuj się z naszym doradcą w celu rozpoznania potrzeb i dopasowania oferty nowego domu do potrzeb twojej rodziny. Jeśli szukasz domu wolnostojącego to również mamy dla Ciebie propozycję. Na wybranych osiedlach umożliwiamy klientom realizację domów wolnostojących na zamówienie wg indywidualnie wybranego projektu wpisującego się architekturą w powstające osiedle.

PLN

CO ZYSKUJESZ PRACUJĄC Z MERTIS?

Bezpiecznie

Bezpieczeństwo transakcji to nasz priorytet - dlatego pracujemy tylko ze sprawdzonymi inwestycjami, które nie niosą za sobą ryzyka dla klientów kupujących nowe mieszkania. Jeśli dana inwestycja nie przejdzie naszej weryfikacji, po prostu nie znajdziesz jej w naszej ofercie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpośrednio

Mertis Investments to spółka brokerska prowadząca salon deweloperski i wyłączną, bezpośrednią sprzedaż wielu wybranych projektów deweloperskich na terenie Bydgoszczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezprowizyjnie

Nasza firma świadczy bezpośrednią obsługę sprzedaży. Nasi klienci nie ponoszą żadnych opłat ani prowizji związanych z zakupami nowych nieruchomości w naszym salonie deweloperskim. Dzięki specjalizacji i konsolidacji rynku, nasza obsługa jest znacznie korzystniejsza cenowo niż posiadanie własnego działu sprzedaży dla inwestycji, co pozwala zachować dobre ceny niż konkurencyjne firmy budujące sprzedaż dla każdej inwestycji z osobna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Profesjonalnie

Zespół Mertis Investments to eksperci rynku deweloperskiego, pracujący z bydgoskimi inwestycjami od 2010 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez lata przy pracy z dziesiątkami projektów, owocują doskonałym rozeznaniem w rynku i wparciem klientów przy dokonywaniu wyboru nowego mieszkania lub domu z rynku pierwotnego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poradnik dla klientów

Wszystko co warto wiedzieć o rynku pierwotnym, ofertach deweloperskich oraz o procesie poszukiwania nowego mieszkania lub domu przez klientów. Jeśli szukasz dla siebie oferty deweloperskiej w naszym poradniku znajdziesz szereg przydatnych wskazówek. Nasze artykuły pomogą Ci mądrze i bezpiecznie dokonać zakupu nowego mieszkania.