Wideokonferencja - nowy sposób na spotkanie z klientami w sprawie zakupu mieszkań

03.04.2020 r. Marta Tkaczyk Blogowa strefa ekspercka

Marta Tkaczyk

AUTOR WPISU
Marta Tkaczyk

Myślisz o zakupie mieszkania i chciałbyś zapoznać się z ofertą? Jednak z uwagi na panującą pandemię chcesz ograniczyć kontakt z drugim człowiekiem i wolisz zostać w domu? Nie oznacza to konieczności odłożenia szukania wymarzonego mieszkania na później. Jesteśmy bowiem do Twojej dyspozycji w domu.

Biorąc pod uwagę fakt, że od momentu rozpoczęcia poszukiwań mieszkania bądź domu do faktycznego zakupu może minąć kilka miesięcy, warto rozpocząć poszukiwania już teraz. Niestety obecnie panująca sytuacja nie sprzyja ani spotkaniom, ani pracy w biurze. Wyzwaniem staje się przeprowadzenie bezpośredniej rozmowy z klientem. Jak sobie z tym radzić ?

Z pomocą przychodzą nam dostępne narzędzia komunikacji i współpracy online. Komunikacja wideo jest bardzo efektywnym sposobem na prowadzenie rozmowy między handlowcem a klientem. Wideo pozwala lepiej przyswoić przekazywane informacje. Dodatkowo nie musimy się ograniczać co do ilości przedstawianych materiałów. Jest znacznie szybsze niż pisanie standardowych maili, które przy nadmiarze informacji stają się nieczytelne. Wideokonferencja angażuje rozmówców, dzięki czemu uzyskujemy możliwość swobodnej konwersacji. Możemy natychmiastowo odpowiedzieć na pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości klienta. Takiego rodzaju spotkanie przeprowadzane jest przy użyciu urządzeń mobilnych. Za ich pomocą zyskujemy możliwość przeprowadzenia prezentacji online. Podstawowe aplikacje do prowadzenia wideokonferencji są bezpłatne i nie ma konieczności ściągania ich na komputer. Podczas wirtualnego spotkania dowiesz się jakie mieszkania są dostępne na rynku, ile kosztują mieszkania w interesującej Cię dzielnicy, zobaczysz lokalizację oraz dodatkowo udzielimy Ci darmowych porad w sprawach nieruchomości. 

Dobrze wiemy, że poszukiwanie nowego mieszkania lub domu to wieloetapowy proces, który bez względu na okoliczności zazwyczaj zaczyna się w internecie. Dlatego jeśli planujesz zakup mieszkania, wykorzystaj wolny czas i zacznij poszukiwania już teraz. 

 
Marta Tkaczyk

AUTOR WPISU
Marta Tkaczyk

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ