Ruszamy z Kubikiem w Fordonie

25.05.2022 r. Marcin Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego w Bydgoszczy

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Inwestycja Cubic na rogu ulicy Igrzyskowej i Akademickiej otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę co oznacza że oficjalnie ruszamy z rezerwacjami mieszkań w tej niezwykle ciekawe inwestycji.

Cubic to projekt deweloperski w bydgoskim Fordonie spod kreski renomowanego bydgoskiego biura architektonicznego Lines Architekci. Gwarantuje dopracowaną formę i nowoczesny, ponadczasowy design budynku. W ofercie znajdują się głównie małe mieszkania - kawalerki i mieszkania dwupokojowe, W tej lokalizacji cieszące się zainteresowaniem głównie wśród inwestorów poszukujących mieszkań na wynajem dla studentów pobliskiej Politechniki Bydgoskiej oraz młodych osób jako pierwsze mieszkanie. Oferta budzi też zainteresowanie osób starszych mieszkających w okolicach naszej nowej inwestycji, które myślą o zamianie mieszkania w starym bloku na mieszkanie w nowoczesnym budynku.Cubic w swojej ofercie ma nie tylko nowe mieszkania ale także wygodne miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Dla klientów biznesowych poszukujących lokalu usługowego oferujemy dwa lub trzy lokale w parterze z witryną widoczną z ulicy i własnym parkingiem na terenie wspólnoty mieszkaniowej. Oferta nowych mieszkań w Fordonie w inwestycji Cubic spełnia warunki zakupu mieszkania w programie Banku Gospodarstwa Krajowego gwarantującego wkład własny dla kredytobiorców.

 
Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

DANE FIRMY
Mertis Investments
ul. Łęczycka 35
85-737 Bydgoszcz
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl
www.mertis.pl
NAPISZ DO NAS