Prawdziwe apartamenty w Bydgoszczy - czy są takie na rynku ?

14.06.2024 r. Marcin Monarcha Poradnik dla klientów

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Prawdziwe apartamenty, w kontekście rynku nieruchomości, to luksusowe mieszkania oferujące wysoki standard wykończenia, przestronność i ekskluzywne udogodnienia. Charakteryzują się one często wyjątkową lokalizacją, często w centrach miast lub w atrakcyjnych turystycznie miejscach z pięknymi widokami.

Prawdziwe apartamenty różnią się od standardowych mieszkań przede wszystkim jakością materiałów wykończeniowych, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i przemyślanym projektem, który zapewnia maksymalny komfort mieszkańcom. Oferują one także dodatkowe usługi takie jak ochrona, concierge, często dostęp do wspólnych przestrzeni takich jak baseny, siłownie czy spa.

W przypadku rynku deweloperskiego możemy mówić jedynie o samych budynkach posiadających odpowiednie lokale, wpisujące się w definicję apartamentu. Przyjęło się określać mianem apartamentu mieszkania powyżej 100 mkw a takich mieszkań w ofercie deweloperów mamy niewiele. Nie bez znaczenia jest też kubatura - prawdziwe apartamenty powinny mieć wysokie sufity minimum na poziomie 3 m.

Gdzie zatem znajdziemy gotowe do kupienia apartamenty w Bydgoszczy ?

Apartamenty Chopina

Jedną z lokalizacji która posiada lokale spełanijące definicją apartamentów są apartamenty Chopina przy ul. Chopina. Co prawda w inwestycji nie znajdziemy ekskluzywnych udogodnień takich jak siłownia, sauna czy concierge - ale takich nie znajdziemy nigdzie w Bydgoszczy. Zatem pominę ten element.
Apartamenty Chopina jest klasycznym osiedlem mieszkaniowym - świetnie położonym na mapie miasta, z nowoczesną architekturą i eleganckim, ponadczasowym wykończeniu. To co jednak wyróżnia te inwestycję to obecność wyjątkowych apartamentów na ostatnim piętrze. Są to mieszkania dwupoziomowe o powierzchniach od 86 do 130 mkw z sufitami o wysokości ponad 5 m.
Dają niesamowite możliwości aranżacyjne i dedykowane są klientom o wyrafinowanych oczekiwaniach, poszukujących wyjątkowego mieszkania. Ogromną zaletą tych apartanetów jest obecność bardzo dużych tarasów

Gajowa 72

Drugą ciekawą propozycją może być niedawno oddany do użytkowania budynek przy Gajowej 72. Jest to inwestycja w której odczuwalny jest standard premium. Posiada fajne dodatki, których nie było jeszcze w bydgoskich inwestycjach tj: część integracyjna dla mieszkańców wspólnoty oraz taras rekreacyjny ze strefą do opalania. W inwestycji nie znajdziemy sufitów powyżej 3 m ale jest kilka pięknych mieszkań o powierzchni ponad 100 mkw z widokiem na panoramę miasta. Szukając apartamentu w Bydgoszczy koniecznie warto się przyjrzeć tej propozycji.
 

 

 

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

Pomogę Ci mądrze wybrać

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 52 554-50-85 biuro@mertis.pl

Zamów kontakt z deweloperem