Nowe kawalerki od ręki w samym centrum w Bydgoszczy

05.07.2023 r. Marcin Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego w Bydgoszczy

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Inwestycja VisOpera otrzymała pozwolenie na użytkowanie, co oznacza że możemy rozpocząć sprzedaż mieszkań w tym budynku. Do dyspozycji mamy 20 nowych mieszkań o powierzchniach od 25 do 43 mkw,

Bliskość Starego Rynku, Opery i Wyspy Młyńskiej idealnie predysponują tę inwestycję pod kątem najmu turystycznego i krótkoterminowego. Z drugiej strony mieszkania 2-pokojowe znajdujące się od strony ul Warmińskiego i nowobudowanego osiedla Nowy Port świetnie nadają się do zamieszkiwania dla studentów i osób ceniących życie w centrum miasta. Inwestycja jest wyposażona w windę, posiada komórki lokatorskie oraz przestronne patio idealnie nadające się jako parking dla rowerów. 


Lista dostępnych mieszkań znajduje się na stronie inwestycji VisOpera
Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

DANE FIRMY
Mertis Investments
ul. Łęczycka 35
85-737 Bydgoszcz
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl
www.mertis.pl
NAPISZ DO NAS