Nowe domy w Bydgoszczy i okolicach - wiosna 2024

26.03.2024 r. Marcin Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego w Bydgoszczy

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Przedstawiamy najnowszą ofertę domów jaka pojawiła się wśród wiosennych premier w Bydgoszczy i Osielsku. Do oferty trafiły zarówno domy szeregowe, bliźniacze jak i cieszące się coraz większym powodzeniem domy wolnostojące. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów coraz chętniej stawiamy na tworzenie oferty domów wolnostojących.

Domy w Osielsku

Najciekawszą w naszej opinii premierą domów jest Osiedle Pomarańczowe przy ulicy Pomarańczowej w Osielsku. Znajdą się na nim aż trzy domy wolnostojące i cztery domy bliźniacze.  Warto zauważyć że domy bliźniacze są o zbliżonej powierzchni jak domy wolnostojące. Jedne i drugie mają ok 150 mkw. Najbardziej widoczną różnicą między domami przy Pomarańczowej, jest dwustanowiskowy garaż w domu wolnostojącym i nieco większa działka. W domu bliźniaczym garaż jest jednostanowiskowy.

Osiedle domów przy Pomarańczowej będzie stanowić zamkniętą enklawę domów. Jednolita kompozycja architektoniczna stworzy piękne miejsce do zamieszkiwania w formie spójnego osiedla mieszkaniowego. Docenią to szczególnie klienci stawiający na estetykę otoczenia, w którym planują zamieszkać.

 

Domy na Czyżkówku w Bydgoszczy

Drugim ciekawym projektem jest produkt dla klientów szukających czegoś mniejszego ale lepiej skomunikowanego i w mieście.
Dla takich osób mamy w ofercie nowe domy szeregowe przy Lubostrońskiej w Bydgoszczy 

W tym projekcie stawiamy na kompaktowe metraże ale bez kompromisów. W domach możemy liczyć na układ o dużej funkcjonalności w świetnej lokalizacji. Każdy dom posiada cztery ustawne sypialnie na górze, przestronny salon oraz garaż. To najczęściej poszukiwany układ domu spełniający oczekiwania rodziny.

Oferta ta zapewne znajdzie swoich fanów wśród rodzin ze starszymi dziećmi i ceniących walory Czyżkówka. Domy te są swietną alternatywą wobec dużego  4-pokojowego mieszkania, zapewniając przy podobnej cenie, znacznie więcej miejsca oraz ogródek.

Aby sprawdzić dostępność domów zapraszamy na strony danej inwestycji. Po aktualną ofertę cenową zaś zapraszamy do kontaktu z salonem sprzedaży - 525 545 085 lub za pomocą formularzy kontaktowych na stronie inwestycji.

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

DANE FIRMY
Mertis Investments
ul. Łęczycka 35
85-737 Bydgoszcz
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl
www.mertis.pl
NAPISZ DO NAS