Najnowsza inwestycja w Fordonie powstanie na zbiegu ulic Igrzyskowej i Akademickiej!

03.02.2021 r. Agata Meszyńska Aktualności z rynku pierwotnego

Agata Meszyńska

AUTOR WPISU
Agata Meszyńska
Asystent działu sprzedaży

Fordon zyska kolejną propozycję dla osób poszukujących nowego mieszkania w tej dzielnicy Bydgoszczy. Rozwijające się osiedle staje się coraz bardziej atrakcyjnym punktem inwestycyjnym. Tym razem stanie tam kameralny budynek mieszkalny składający się z 25 mieszkań w świetnych cenach!

Fordon to dzielnica Bydgoszczy obfitująca w tereny zielone. Stanowią one jedną trzecią całej powierzchni jednostki. Duże obszary zieleni oraz rozwijająca się coraz bardziej infrastruktura, sprowadzają w ten rejon miasta coraz więcej nowych mieszkańców oraz inwestorów planujących tam swoje inwestycje.

Najnowsza z nich- “Cubic` powstanie na zbiegu ulic Igrzyskowej oraz Akademickiej. Bardzo dobrą komunikację zapewni zlokalizowany w bliskiej odległości przystanek tramwajowy, pozwalający dojechać do centrum oraz w inne rejony miasta. Uczelnia zlokalizowana w niedalekiej odległości sprawia, że jest to również świetna propozycja pod zakup inwestycyjny.

Dodatkowo bardzo dobre ceny czynią tę inwestycję atrakcyjną propozycją.


Jeśli jesteś zainteresowany/a, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie !
 

Agata Meszyńska

AUTOR WPISU
Agata Meszyńska
Asystent działu sprzedaży

Aktualnie w trakcie studiów "Design w Biznesie". Jej zadaniem jest pierwsza linia kontaktu z klientem i udzielanie podstawowych informacji osobom poszukujących odpowiednich ofert w inwestycjach deweloperskich. Zdeterminowana, otwarta na rozwój i pozytywna osoba, która właśnie rozpoczyna swoją karierę w branży nieruchomości. Otwarta na ludzi i nowe wyzwania. Duża wyobraźnia i świeże spojrzenie na świat. Do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem.
       
Pracując z Agatą możesz liczyć na: 

  • przyjazny kontakt i odpowiedzi na swoje pytania
  • pełne zaangażowanie w pomoc i działanie 
  • kreatywne podejście do pracy z klientem
  • przekierowanie twojej sprawy do odpowiednich
    konsultantów którzy pomogą w poszukiwaniach 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ