Mieszkania przy Huzarskiej - komfort i bezpieczeństwo na bydgoskim Błoniu.

22.01.2018 r. Mirka Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego

Mirka Monarcha

AUTOR WPISU
Mirka Monarcha
Specjalista rynku nieruchomości

Ogrodzony teren, zaciszna część osiedla Błonie przy zbiegu ulic Czerwonego Krzyża i Huzarskiej, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, sprawia, że będzie to inwestycja mieszkaniowa zapewniająca mieszkańcom bezpieczeństwo oraz dogodny dojazd do każdego miejsca w Bydgoszczy. Dzięki bliskości przedszkola, szkoły podstawowej i "Parku Księżycowego" jest to inwestycja idealnie wpasowująca się w wymagania rodzin z dziećmi poszukujących nowego mieszkania.

Inwestycja "Huzarska"  to połączenie kameralnego charakteru z nowoczesnym stylem. W ofercie znajdzie się 10 mieszkań w metrażach od 34m2 do 62m2, po 4 mieszkania na I i II piętrze, a parter zajmować będą dwa mieszkania z dostępem do przydomowych ogródków. Indywidualne garaże usytuowane będą na parterze.

Atuty inwestycji:

  • dogodna komunikacja
  • spokojna, przyjazna okolica
  • bliskość sklepów, szkół i przedszkoli
  • 10min. drogi od inwestycji Park Księżycowy - dla osób lubiących aktywny wypoczynek i wspólną rodzinną zabawę.

Planowane rozpoczęcie inwestycji to pierwsza połowa 2018 roku.

Mirka Monarcha

AUTOR WPISU
Mirka Monarcha
Specjalista rynku nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na Wydziale Prawa i Administracji. Swoje zamiłowanie do rynku nieruchomości rozpoczęła już na studiach. Posiada najdłuższy staż i jest najbardziej doświadczona w branży nieruchomości w naszym zespole. Zaczynała w 2006 roku od pracy agenta nieruchomości. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim zdobyła licencję na obrót nieruchomościami. Dziś posiadając wiedzę o rynku wtórym i pierwotnym, jest jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych specjalistów na rynku inwestycji deweloperskich.

Pracując z Mirką oczekuj:

  • niecodziennego i fantazyjnego stylu pracy
  • nietypowego poczucia humoru
  • skutecznego, konkretnego i zdecydowanego działania
  • barwnej obsługi i oryginalnego uroku osobistego

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ