Lokale dla biznesu w Bydgoszczy - wyjątkowa propozycja dla firm (nie tylko z branży medycznej)

08.04.2022 r. Marcin Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego w Bydgoszczy

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Jako pierwsza grupa inwestorska w Bydgoszczy, wprowadzamy na rynek unikatowy produkt biznesowy. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów (nie tylko z branży medycznej), postanowiliśmy zaprojektować budynek usługowy z możliwością zakupu lokalu usługowego o dowolnie wybranej powierzchni, spełniającego warunki Sanepidu.

Pomysł na takie rozwiązanie pojawiło się po rozmowach z wieloma lekarzami, którzy poszukują w Bydgoszczy miejsca dla swoich gabinetów medycznych. Wybór lokali na bydgoskim rynku jest niewielki, a wiele z nich nie spełnia oczekiwań branży podyktowanych wymogami stawianymi przez Sanepid. Problemy z wielkościami, dostępnością okien i aranżacją przestrzeni sprawiały, że dostępne lokale usługowe wielokrotnie nie spełniały oczekiwań branży medycznej.

Specjalnie z myślą o lekarzach rozwijających swoją działalność, zaprojektowaliśmy budynek, który spełnia wszystkie potrzeby naszych klientów z branży medycznej i weterynaryjnej. Co istotne dla naszych klientów - można w naszym obiekcie kupić lokal na własność. Duża ilość okien daje spore możliwości w aranżacji gabinetów lekarskich, odpowiednie wysokości (4 metry) spełniają rygorystyczne wymagania stawiane przez Sanepid, nawet dla prowadzenia bardziej skomplikowanych zabiegów. Elastyczność aranżacyjna pozwala przewidzieć miejsca na poczekalnie, pomieszczenia socjalne czy odpady medyczne. Dzięki takiemu podejściu do projektu, branża medyczna może optymalnie zaprojektować całą przestrzeń lokalu bez utraty cennych metrów na zbędne powierzchnie.

Jednak nasz obiekt to nie tylko medycyna. Jeśli szukasz lokalu dla swojej firmy, prowadzisz działalność biurową i potrzebujesz reprezentacyjnej siedziby dla swojej firmy - to Geminion Medical & Business Park jest idealnym wyborem. W naszym obiekcie istnieje możliwość aranżacji lokalu od kilkudziesięciu do 500 mkw, również z możliwością łączenia lokali w pionie w celu uzyskania powierzchni dwukondygnacyjnej. I co najważniejsze - wokół budynku będzie duży parking dla pracowników i gości naszego obiektu!
 
Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

DANE FIRMY
Mertis Investments
ul. Łęczycka 35
85-737 Bydgoszcz
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl
www.mertis.pl
NAPISZ DO NAS