Kapuściska w dobrej cenie - świetny projekt deweloperski przy Wojska Polskiego 45

26.11.2020 r. Marcin Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Na Kapuściskach przy ulicy Wojska Polskiego 45 powstaje nowa inwestycja. Oficjalnie już ruszyliśmy z przedsprzedażą mieszkań, które wyróżniają się nie tylko świetnymi układami, ale i bardzo dobrą ceną! Kameralny budynek zostanie oddany do użytku we wrześniu 2022 roku.

Kapuściska to osiedle pełne skwerów i terenów zielonych. Zapewnia mieszkańcom rozbudowaną infrastrukturę usługowo-handlową, jak i świetną komunikację z centrum miasta. Mimo popularności tej dzielnicy, nowych inwestycji było tutaj bardzo mało. Projekt Yello przy Wojska Polskiego 45 pokazał, że mieszkańcy Bydgoszczy wyczekiwali nowych propozycji w tej lokalizacji. Tworząc ten budynek chcieliśmy jak najlepiej trafić w potrzeby mieszkaniowe klientów tego osiedla.

Yello przy Wojska Polskiego 45 to inwestycja składająca się jedynie z 28 mieszkań. To stworzy kameralny klimat i spokojną atmosferę, dzięki którym mieszkać się będzie wygodnie. Nowoczesny design budynku, wysokiej klasy materiały budowlane, dopracowane układy mieszkań w rozsądnych metrażach i dobrej cenie to cechy charakterystyczne naszej nowej inwestycji. 

Jeśli szukasz miejsca dla siebie właśnie w takiej lokalizacji, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie!

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ