Iluzjon - oto co nowego buduje się na Kapuściskach!

26.01.2022 r. Agata Meszyńska Aktualności z rynku pierwotnego

Agata Meszyńska

AUTOR WPISU
Agata Meszyńska
Asystent działu sprzedaży

Iluzjon - nowy projekt na mapie Bydgoszczy. Kolejna ciekawa inwestycja deweloperska na granicy Bartodziejów i Kapuścisk

Osiedle Filmowe doczekało się bezpośredniego konkurenta. Pod koniec zeszłego roku (2021) ruszyła budowa nowej inwestycji deweloperskiej Iluzjon przy ulicy Filmowej 8. W ofercie jest jedynie 37 mieszkań, ale inwestycja oferuje przemyślane i atrakcyjne układy funkcjonalne, które szybko znajdą zainteresowanych nabywców. Pierwszy etap tej ciekawej realizacji to 5-piętrowy budynek z halą garażową na parterze oraz miejscami wydzielonymi na zewnątrz. Bezpieczeństwo i prywatność na terenie osiedla zapewni ogrodzenie oraz monitoring. Deweloper również pomyślał o najmłodszych mieszkańcach i ich rodzicach, projektując plac zabaw na dziedzińcu.

Bryła zaprojektowana została w nowoczesnym stylu, zestawiając ze sobą dwa dominujące odcienie bieli oraz czerni. Stonowana kolorystyka wpisuję się w otoczenie oraz tworzy jedną całość. Atutem inwestycji są loggie oraz tarasy o dużym metrażu, które można zaaranżować według własnych potrzeb.

 
 
 
 Zdaniem naszych ekspertów
, ten układ należy do jednych z najbardziej funkcjonalnych. Posiada ustawny salon z aneksem, co daje dużo możliwości w projektowaniu wnętrza. Natomiast łazienka ma prosty  ale korzystny układ. Kolejnym atutem jest ekspozycja okien od strony południowej co wpływa na dużą ilość światła dziennego w pomieszczeniach. Loggia stanowi dodatkową powierzchnie do samodzielnej aranżacji.Całe osiedle położone nad Brdą, będzie tworzyć atrakcyjne miejsce dla młodych mieszkańców i rodzin z dziećmi. Zielone tereny dookoła pozwolą na aktywne spędzanie czasu oraz wzbogacą jakość życia poprzez bliski kontakt z naturą z jednocześnie szybkim dojazdem do ścisłego z centrum Bydgoszczy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań Iluzjonu. Jeśli interesujesz się tą lokalizacją, to możesz porównać oferty obu inwestycji deweloperskich w naszym salonie sprzedaży. Umów się z nami na darmową konsultację a pomożemy Ci obiektywnie porównać Iluzjon i Filmowe. Do dyspozycji masz również inne inwestycje deweloperów w Bydgoszczy

Agata Meszyńska

AUTOR WPISU
Agata Meszyńska
Asystent działu sprzedaży

Aktualnie w trakcie studiów "Design w Biznesie". Jej zadaniem jest pierwsza linia kontaktu z klientem i udzielanie podstawowych informacji osobom poszukujących odpowiednich ofert w inwestycjach deweloperskich. Zdeterminowana, otwarta na rozwój i pozytywna osoba, która właśnie rozpoczyna swoją karierę w branży nieruchomości. Otwarta na ludzi i nowe wyzwania. Duża wyobraźnia i świeże spojrzenie na świat. Do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem.
       
Pracując z Agatą możesz liczyć na: 

  • przyjazny kontakt i odpowiedzi na swoje pytania
  • pełne zaangażowanie w pomoc i działanie 
  • kreatywne podejście do pracy z klientem
  • przekierowanie twojej sprawy do odpowiednich
    konsultantów którzy pomogą w poszukiwaniach 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ