Geminion Residence z pozwoleniem na budowę

13.10.2022 r. Marcin Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego w Bydgoszczy

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Rozpoczynamy oficjalnie sprzedaż i realizację inwestycji Geminion Residence z domami i lokalami medycznymi na bydgoskich Glinkach. Początek budowy to najlepszy moment aby wybrać i zarezerwować najlepsze oferty domów w najlepszych cenach.

Osiedle Geminion Residence & Geminion Medical Business Park to nowoczesny kompleks deweloperski jaki realizujemy przy ul. Glinki 12 w Bydgoszczy. W skład inwestycji wejdzie 28 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej oraz obiekt handlowo-usługowy z gabinetami medycznymi i sklepami. Budowa rozpoczyna się jesienią 2022 i realizowana będzie w 2 etapach. W pierwszym etapie wybudowane zostanie pierwszych szesnaście domów oraz frontowy budynek usługowy. Na szczególną uwagę zasługuje oferta lokali usługowych zaprojektowanych pod działalność medyczną. Na bazie naszych doświadczeń i zapotrzebowania rynku, stworzyliśmy specjalnie dedykowaną dla lekarzy ofertę zakupu lokali pod gabinety medyczne. Nasza oferta spełnia wszystkie wymagania stawiane przed Sanepid i co najważniejsze - mamy prestiżową architekturę w świetnej lokalizacji, z prostym dojazdem i dużym parkingiem!
W ofercie mamy już ostatnie lokale pod medycynę więc jeśli szukasz w Bydgoszczy lokalu pod działalność medyczną lub pokrewną - Geminion ma idealną propozycję. 
 
Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

DANE FIRMY
Mertis Investments
ul. Łęczycka 35
85-737 Bydgoszcz
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl
www.mertis.pl
NAPISZ DO NAS