Family Garden - idealny pierwszy dom, bez wyprowadzki z miasta

03.01.2017 r. Mirka Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego w Bydgoszczy

Mirka Monarcha

AUTOR WPISU
Mirka Monarcha

Zakończyliśmy kilkumiesięczne prace nad projektem osiedla domów jednorodzinnych dedykowanych młodym rodzinom z małymi dziećmi.
Owocem naszych przemyśleń jest świetnie wykorzystana przestrzeń kompaktowych, piętrowych domów zlokalizowanych na terenie miasta.

W skład osiedla wejdzie 12 nowych domów zlokalizowanych na jednym, wspólnie ogrodzonym terenie. Domy będą miały powierzchnie całkowitą około 130 m2. W podpiwniczeniu znajdzie się garaż o powierzchni około 22 mkw. Parter domu do salon z kominkiem i wyjściem na taras, oddzielna kuchnia ze spiżarnią, łazienka oraz pokój który może pełnić funkcję sypialni lub gabinetu.
Na piętrach znajdą się trzy lub cztery pokoje, w zależności od wariantu domu oraz dodatkowa łazienka lub garderoba.

Przed osiedlem przewidziano miejsce na parking dla mieszkańców i gości. Cechą charakterystyczną osiedla ma być jedna wspólnota mieszkaniowa zarządzająca całą inwestycją, co pozwoli bezstresowo mieszkać w domu, bez konieczności zarządzania obiektem. Podobnie jak w bloku, za stałą opłatą administracja osiedla zajmie się zagospodarowaniem terenu, czystością i bieżącą konserwacją budynków.

Mirka Monarcha

AUTOR WPISU
Mirka Monarcha

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ