Drugi etap Apartamentów w centrum miasta przy ulicy Chopina już wkrótce w sprzedaży

10.11.2020 r. Marcin Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Miejsce po wyburzonej Hali Torbyd zmienia się nie do poznania. Przy ulicy Chopina niedługo ruszy budowa kolejnego budynku. Długo wyczekiwany projekt nabiera kształtów. A jeszcze w tym roku nowi lokatorzy będą mogli urządzać tam swój dom w pierwszym etapie inwestycji, która została oddana do użytkowania.

Osiedle przy ulicy Chopina charakteryzować się będzie elegancją oraz modernistyczną zabudową. Na uznanie zasługuje tutaj projekt klatek schodowych, oryginalny układ balkonów oraz taras wokół całego budynku. Lokale spełniać będą wysokie standardy nie tylko wizualnie, ale również ekologiczne. Inwestycja znajduje się w tuż przy centrum miasta, skąd komunikacją dojedziemy w dosłownie każdy zakątek. Aktualnie oddana do użytkowania została nowo wybudowana część biurowa i pierwszy budynek mieszkalny. Drugi etap budowy to kolejny biurowiec i dwa budynki mieszkalne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą  Apartamentów Chopina!

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ