Dom dla ojca trzech córek w Bydgoszczy

28.11.2023 r. Marcin Monarcha Poradnik dla klientów

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Trójka dzieci w rodzinie nie jest niczym nadzwyczajnym. Model dużej rodziny staje się modny, a i wersja 5-osobowa wydaje się być optymalna pod kątem życia i logistyki (np jazdy samochodem). Jednak posiadanie trzech córek stanowić może wyzwanie dla niejednego ojca. Ojcowie trzech córek mają inne oczekiwania wobec nieruchomości i dla nich mamy idealną propozycję.

Czym się różni posiadanie trzech (lub więcej) córek od życia innego mężczyzny ? Bardzo ograniczony dostęp do łazienki w godzinach porannych i wieczornych. Szczególnie dotyczy to mężczyzn posiadających już córki w wieku nastoletnim, które odwiedzają koleżanki. Posiadanie jednej łazienki z takiej konfiguracji jest całkowicie niedopuszczalne i rodzi konflikty. Druga łazienka łagodzi problem lecz go nie rozwiązuje. Dopiero trzecia i kolejne są w stanie pogodzić zwaśnione strony i wprowadzić harmonię w domu.

Dlatego jeśli posiadasz trzy córki i rozumiesz już problem a jeszcze go nie rozwiązałeś, to mamy dla Ciebie idealną propozycję domu, w którym pogodzisz zwaśnione dziewczyny a i sam będziesz mógł pospać nieco dłużej, bez konieczności wstawania jako pierwszy w rodzinie aby wziąć prysznic czy się ogolić.

 

W domu przy Kanarkowej w Bydgoszczy i domu przy Opalowej w Osielsku, standardowo mamy do dyspozycji trzy łazienki z możliwością wygospodarowania czwartej łazienki przy sypialni i piątej (tylko Twojej) przy garażu. Dodatkowo dom przy Kanarkowej oferuje trzy identyczne pokoje dla twoich dziewczynek, co sprawi że nie będzie kłótni o to, która ma lepszy pokój.

Jeśli masz małe córki, pomyśl zawczasu o rozwiązaniu problemu, który wkrótce Cię spotka. My potrzebujemy dwa lata na realizację takiego projektu :)

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

DANE FIRMY
Mertis Investments
ul. Łęczycka 35
85-737 Bydgoszcz
tel. 52 554-50-85
biuro@mertis.pl
www.mertis.pl
NAPISZ DO NAS