Cascada Bartodzieje - tak powstaje jeden z najładniejszych budynków na Bartodziejach

02.11.2020 r. Marcin Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Nowa inwestycja na Bartodziejach zaskoczy swoja elegancją. Projekt nabiera kształtów a już jesienią 2021 roku będzie cieszył oczy mieszkańców Bydgoszczy.
Najbardziej poszukiwana lokalizacja z dostępnością komunikacji na całe miasto, rozbudowana infrastruktura pod kątem punktów handlowych i usługowych oraz przyjemne otoczenie. Inwestorzy pomyśleli o wszystkim.

Preferencje zakupowe klientów na przestrzeni lat zmieniają się i jest to proces jak najbardziej normalny. Wraz z rozwojem technologicznym i rosnącą  konkurencją na rynku nieruchomości inwestorzy muszą zwracać coraz większą uwagę na zaspokojenie potrzeb klienta, który później docelowo ma być zainteresowany zakupem. Dlatego oprócz samego wyglądu mieszkania, zwracają uwagę na coraz więcej czynników.

Podstawowym aspektem jest lokalizacja. Bliskość infrastruktury handlowo-usługowej, szkół, przychodni czy obiektów rekreacji to niewątpliwie podstawowe oczekiwania klienta.

Decydując się na zakup lokalu klienci zwracają przede wszystkim uwagę na to jaki jest układ mieszkania. Istotnym elementem jest dobre doświetlenie pomieszczeń. By mieszkać wygodnie trzeba mieć możliwość dostosowania mieszkania do własnych potrzeb, dlatego warto by układy były na tyle elastyczne by można je było przeprojektować pod specyficzne oczekiwania klienta.

 W nowej inwestycji niewątpliwie zwraca uwagę również wygląd. Każdy z nas chciałby mieszkać w miejscu, które zachwyci swoim wnętrzem i sprawi, że poczujemy się wyjątkowo. Inwestorzy starają się by budynki były ładne i cieszyły oko zarówno z zewnątrz jak i w środku. Cascada pokazuje, że da się stworzyć zadziwiający projekt, którego dowodem jest świetna sprzedaż i zadowolenie klientów.  Elewacja jak i części wspólnych wewnątrz budynku charakteryzować będzie elegancja i wysoki standard materiałów wykończeniowych. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Cascada Bartodzieje

 

 

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ