Awangarda IV - mieszkania jak dom wrócą na Miedzyń w 2023 roku.

29.10.2020 r. Marcin Monarcha Aktualności z rynku pierwotnego

Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Nowoczesna architektura, urokliwa okolica, oraz duży kompleks obiektów mieszkalnych to cechy charakteryzujące najnowszą inwestycję na Miedzyniu.
Osiedle w mieście, ale jednak z dala od zgiełku i w pobliskim otoczeniu kanału bydgoskiego. Miejsce do życia i odpoczynku w spokoju to właśnie Awangarda na Nakielskiej.

Miedzyń - osiedle w mieście a jednak znacznie różniące się od typowego osiedla. Otoczenie przyrody daje pole do popisu i kompletnie nie przypomina pod tym względem miejskiego klimatu. Kto w dzisiejszych czasach nie chciałby na takim osiedlu poczuć się jak w domu?

Atutami mieszkania w domku niewątpliwie jest posiadanie własnego kawałka zieleni, gdzie co rano można w spokoju wypić kawę na tarasie. Nie wiele inwestycji może pochwalić się taką ofertą.  Na terenie Miedzynia znajduje się ogrom terenów zielonych, kanał bydgoski oraz malownicza Dolina Strugi Młyńskiej, która przepływać będzie tuż przy ogródkach nowej inwestycji. 
Lokale mieszkalne łączące cechy domu oraz mieszkania to kontynuacja koncepcji z 2013 roku. Miejsce, gdzie natura idzie w parze z bliskością centrum oraz rozbudowaną infrastrukturą handlową oraz usługową to niewątpliwie strzał w dziesiątkę.

Jeśli szukasz urokliwego miejsca do zamieszkania i czujesz, że taka inwestycja może być domem idealnym dla Ciebie - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą osiedla Awangarda IV Miedzyń!


 
Marcin Monarcha

AUTOR WPISU
Marcin Monarcha
Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

Pomożemy Ci mądrze wybrać

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI